• Innowacyjne tkaniny, oryginalne wzory i kolory - jak prać wymagające ubrania?

  Moda dyktuje trendy. Projektanci bardzo chętnie korzystają z możliwości, jakie daje nowoczesna technologia - zarówno w deseniach, wzorach, jak i rodzajach materiałów. Jednokolorowe ubrania - zwłaszcza wiosną - ustępują miejsca eksplozji kwiatów, prążków i nadruków. Wyglądają świetnie, a jak się piorą?

  Czytaj
 • Czy wiecie, co stoi za szarzeniem białych ubrań w praniu?

  Chcielibyście, żeby wasze ubrania były idealnie czyste i pachnące, a wasz środek piorący radził sobie ze wszystkimi plamami? To się dobrze składa, bo ten produkt dba o tkaniny i zapobiega ich szarzeniu.

  Czytaj
 • 5 problemów osób aktywnych i moje sposoby, jak sobie z nimi poradzić

  Każda osoba aktywna, niezależnie od tego, co trenuje, spotyka się z różnymi problemami, które spowodowane są uprawianiem sportu. Jak poradzić sobie z tymi najczęściej spotykanymi? Sprawdź moje skuteczne sposoby!

  Czytaj
 • Jak skutecznie prać?

  Wydawałoby się, że pranie to żadna filozofia. Ot, wrzuca się ubrania do bębna, dodaje środek piorący, ustawia odpowiedni program, a reszta dzieje się sama. Jeśli zależy nam na ubraniach, na tym, żeby długo wyglądały jak nowe, były czyste i pachnące, wypadałoby praniu poświęcić więcej uwagi.

  Czytaj
 • Jak dbam o buty i odzież sportową, które przy częstych i różnorodnych treningach wymagają wyjątkowej pielęgnacji? Oto moje sposoby

  Niezależnie od tego, jaki sport uprawiasz – czy to trening siłowy, zajęcia fitness, bieganie lub crossfit – odpowiednie buty i strój sportowy to podstawa. Jak o nie dbać, by służyły jak najdłużej? Oto moje sprawdzone triki.

  Czytaj
 • Praca w redakcji, trening po godzinach i opieka nad małym dzieckiem. Jak poradzić sobie z brakiem czasu w ciągu dnia?

  Młode mamy nie mają lekko. Często, kiedy dziecko już trochę podrośnie, decydujemy się na żłobek czy przedszkole, ale niestety to nadal nie wydłuża nam doby. Znam kilka sposobów na to, jak poradzić sobie z brakiem czasu.

  Czytaj
 • Co oznaczają metki na ubraniach? Niektóre symbole sprawiają dużo kłopotu

  Zobacz, jak odczytywać symbole z metek. Część z nich jest mało znana, a warto wiedzieć, co oznaczają.

  Czytaj
 • Domowe sposoby radzenia sobie z plamami. Tak wyglądało pranie w czasach naszych babć

  Nasze babcie pozbywały się trudnych, uporczywych plam po czerwonym winie, kawie, oleju czy szmince, ale zajmowało im to mnóstwo czasu i wymagało sporo cierpliwości. W XXI wieku mamy już dużo łatwiej.

  Czytaj
 • Nie lubisz wyrzucać ubrań? Oto metody, dzięki którym ukochane ubrania będą służyć Ci przez lata

  Każda z nas ma w garderobie swoje ukochane ubrania, bez których nie wyobraża sobie życia. Nikt w tym temacie nie zrozumie Cię tak jak druga kobieta. Przyznaj się, na samą myśl o wyrzuceniu ulubionych jeansów czy też modnej bluzki, dostajesz gęsiej skórki?

  Czytaj