Stuprocentowa pewność siebie podczas treningu

Aby utrzymać nasze ciało i umysł w szczytowej formie zawsze, niezależnie od wieku, warto być aktywnym. Ćwiczenia mogą zmienić nasze życie. Dzięki nim mamy więcej energii, poprawia nam się pamięć, chronimy swoje serce, a nasz organizm uczy się łagodzić objawy chorób oraz ból. Trening dostarcza endorfin, które sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi, ale także czujemy się jakbyśmy mogli przenosić góry.

Choć wiemy, że ćwiczenia są ważne, to regularne treningi mogą stanowić wyzwanie. Trzeba sporo odwagi, by wyciągnąć strój sportowy i zmierzyć się z własnymi ograniczeniami, szczególnie, gdy decydujemy się ćwiczyć w parku, na siłowni lub sali pełnej ludzi.

Jednak nic nie powinno stawać nam na drodze do zdrowia i świetnego samopoczucia. Dlatego postanowiliśmy podzielić się kilkoma pomocnymi wskazówkami, które wpłyną na Twoją pewność siebie.

Razem raźniej: Motywacja jest kluczem do regularnych ćwiczeń, ale bardzo trudno jest wstać z łóżka, gdy w perspektywie mamy trening w pojedynkę. Znajdź towarzysza, który jest w podobnym wieku i ma takie same możliwości, dzięki czemu będziecie wspierać się wzajemnie i utrzymacie systematyczność treningów.

Nadaj treningowi rytm: Muzyka może pomagać lub przeszkadzać w treningu. To, co słyszysz na siłowni niekoniecznie musi Ci odpowiadać, więc zapisz kilka piosenek w telefonie lub ipodzie. Ciesz się ulubioną muzyką - niezależnie od tego, czy to pop, czy rock and roll! Spraw sobie również porządne słuchawki, które nie przepuszczą żadnych rozpraszających dźwięków i daj się porwać muzyce.

Strój zwycięzcy: Nie istnieje żadna granica stylu w sportowej garderobie i każdy znajdzie coś dla siebie. Być może podobają Ci się luźne ubrania, ale ukrywanie się sprawi jedynie, że poczujesz się niekomfortowo i stracisz motywację. Porządny sportowy biustonosz, odrobina koloru i gładkie legginsy zmienią Twój wizerunek, poprawią Ci nastrój i sprawią, że ochoczo pobiegniesz na trening.

Poczuj świeżość: Pot i związane z nim nieprzyjemne zapachy mogą przeszkadzać podczas treningu i sprawiać, że czujemy się niekomfortowo. Aby zawsze czuć się sucho i swobodnie, wybieraj ubrania wykonane z materiałów odprowadzających wilgoć na zewnątrz, a dbając o ich czystość, zawsze używaj dobrego detergentu, takiego jak NOWE kapsułki Ariel 3w1 POD.

NOWA formuła kapsułek Ariel 3w1 POD zwalcza najtrudniejsze plamy - zarówno te widoczne po jedzeniu i kosmetykach, jak i tłuste substancje fizjologiczne, które tkwią we włóknach naszych ubrań. Uwalniają się one podczas treningu i powodują nieprzyjemne zapachy. Aby ubrania były czyste i pięknie pachniały, detergent musi wnikać głęboko we włókna tkanin.

NOWE kapsułki Ariel 3w1 POD oferują niezrównaną czystość i sprawiają, że podczas treningu poczujesz się pewniej i lepiej niż kiedykolwiek.

7 zabrudzeń z życia dużej rodziny

Posiadanie dużej rodziny może być cudownym doświadczeniem. Witając na świecie nowego członka rodziny musimy przygotować się także na masę dziecięcych ubranek, które będą wymagały częstego prania. Gdy rośnie liczba osób w domu, rośnie również góra prania i rodzaje plam, z którymi trzeba sobie poradzić. Jesteś jedną z osób, które nie widziały dna kosza na pranie od miesięcy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Przygotowaliśmy zestawienie 7 rodzajów zabrudzeń które są stałym elementem życia dużej rodziny. Dzięki temu łatwo je rozpoznasz i błyskawicznie sobie z nimi poradzisz.

1) Przepocone koszule do pracy: Wszyscy chcemy by koszule, które nosimy do pracy były czyste i świeże, ale czasami nie udaje się nam pozbyć przykrego zapachu, co może być frustrujące. Zabrudzenia mogą wnikać w tkaniny, a jeśli nie zostaną dokładnie usunięte, powodują nieprzyjemny zapach.

2) Resztki makijażu na ręcznikach: Wszyscy się z tym kiedyś spotkaliśmy. Panie dokładnie zmywają makijaż i myją twarz, a i tak zostawiają na ręczniku kolorową smugę. Kosmetyki często usuwa się bardzo trudno, ponieważ zawierają barwniki, oleje i wosk, by makijaż był długotrwały. Aby ręczniki były nieskazitelnie czyste, należy dobrze o nie zadbać podczas prania.

3) Brudny strój sportowy: Wracając do domu, nastolatki często nawet nie myślą o tym, że strój sportowy, w którym właśnie ćwiczyli, jest cały w błocie i trawie. Trzeba skoncentrowanego detergentu, by strój sportowy był czysty i świeży przed każdym meczem!

4) Przepocony strój z siłowni: Twój strój sportowy nie pachnie najlepiej, nawet po praniu? To dlatego, że trudne plamy, takie jak pot, mogą pozostać na tkaninach nawet po praniu. Działają niczym magnes na kolejne warstwy brudu i są przyczyną nieprzyjemnych zapachów, uwalnianych podczas kontaktu z ciałem. Nasze stroje sportowe są najczęściej wykonane ze sztucznych tkanin. Aby zawsze były czyste i świeże, należy używać detergentu, który z łatwością usunie zabrudzenia z syntetyków.

5) Pochlapane farbą ubrania po lekcji plastyki: Wszyscy chcemy, by kreatywna zabawa naszych dzieci nie miała odzwierciedlenia na ich ubraniach. Każda mama zna widok prawdziwego dzieła sztuki na dziecięcej koszulce. Kredki i farby można łatwo usunąć bez konieczności odplamiania ich przed praniem, jeśli tylko mamy odpowiedni detergent. Dzięki temu mamy więcej czasu dla naszych dzieci.

6) Utłuszczone bluzki: Nie ma nic lepszego niż przepyszny, domowy posiłek w rodzinnym gronie. Niestety, gotowanie kończy się najczęściej najróżniejszymi plamami, włącznie z tłustymi kleksami na ubraniach. Tłuszcz i trudne plamy mogą stanowić wyzwanie, jednak nie dla silnego detergentu.

7) Dziecięce śliniaczki: Dziecko, które dopiero uczy się jeść, z pewnością jest urocze, ale jednocześnie jest sprawcą sporego bałaganu. Potrzeba Ci detergentu, który jest w stanie łatwo usunąć plamy po produktach mlecznych, ponieważ dziecięce ubranka co chwilę lądują w praniu.

Idealne rozwiązanie: Kapsułki Ariel 3w1 POD

Coraz trudniej jest nam poradzić sobie z codziennym praniem ubrań całej rodziny. Są one wykonane głównie ze sztucznych tkanin, które działają niczym magnes na zabrudzenia. Często pierzemy ubrania szybko, w zimnej wodzie, by zaoszczędzić prąd i pieniądze, ale zwykle tłuste plamy nie znikają w niższych temperaturach. To oznacza, że w tkaninach pozostają ich resztki, które mogą powodować nieprzyjemne zapachy podczas suszenia ubrań, czy kontaktu z ciepłem.

NOWA skoncentrowana formuła kapsułek Ariel 3w1 POD szybko zwalcza najtrudniejsze plamy, nawet w zimnej wodzie. Kapsułki usuwają zarówno widoczne plamy po jedzeniu i kosmetykach, jak i tłuste substancje fizjologiczne, które tkwią we włóknach naszych ubrań, uwalniają się one podczas treningu i powodują nieprzyjemne zapachy. Aby ubrania były czyste i pięknie pachniały, detergent musi wnikać głęboko we włókna tkanin.

Z kapsułkami Ariel 3w1 POD z pewnością poradzisz sobie z górą prania!

Rewolucja w praniu:
ARIEL 3w1 POD - wygodnie, szybko, efektywnie

94% polskich konsumentów, którzy wypróbowali kapsułki Ariel 3w1 POD* twierdzi, że jest to najłatwiejsza i najprzyjemniejsza metoda prania

W ostatnich latach doświadczyliśmy rewolucji technologicznej niemal w każdej dziedzinie naszego życia, dzięki czemu dużo łatwiej sprostać nam codziennym wyzwaniom. Jednak w zakresie prania nie zawsze korzystamy z najnowszych rozwiązań, a tym samym niepotrzebnie wydłużamy i komplikujemy cały proces. Dlaczego sami utrudniamy sobie życie?
Ostatnie badania wykazały, że zdaniem niemal 36% Polaków pranie jest nudne, 3 osoby na 10 uważają, że jest czasochłonne, a 27% z nas twierdzi nawet, że nienawidzi tego robić!

Innowacje w dziedzinie prania sprawiły, że sam jego proces, jak i sposób dozowania detergentów nie musi już stanowić problemu. Czas zmienić oblicze Twojego prania! Dołącz do rewolucji i pierz wygodniej, szybciej, prościej. Sięgnij po kapsułki Ariel 3w1 POD.


DROGA DO BEZSTRESOWEGO PRANIA

Ariel jako pionier w dziedzinie technologii i innowacji oferuje rozwiązania w zakresie prania, które odpowiadają na potrzeby konsumentów, czyniąc je prostszym i wygodniejszym.

Kapsułki Ariel 3w1 POD łączą niewiarygodną wygodę i zaawansowaną technologię. To łatwe w użyciu i niepowodujące bałaganu kapsułki ze skoncentrowanym środkiem piorącym, które wrzuca się bezpośrednio do bębna pralki. Usprawniają nasze życie, jednocześnie zapewniając niesamowite rezultaty przy minimalnym wysiłku, dzięki czemu możemy poświęcić czas na to, co jest dla nas naprawdę ważne.

WYNIKI MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE*: KAPSUŁKI TO PRZYSZŁOŚĆ

POPULARNE: Niemal wszyscy (94%) konsumenci w Polsce, którzy wypróbowali kapsułki Ariel 3w1 POD twierdzą, że jest to najprostsza i najprzyjemniejsza metoda robienia prania.

GODNE ZAUFANIA: Według użytkowników kapsułek Ariel 3w1 POD to najlepszy sposób na to, by ubrania wyglądały jak nowe (78%), miały intensywne kolory (76%), a pranie było przyjemne (92%) i proste (93%).

UWIELBIANE: Miłośnicy kapsułek Ariel 3w1 POD częściej niż inni użytkownicy twierdzą, że lubią robić pranie (73% użytkowników kapsułek Ariel 3w1 POD w Polsce zgadza się z tym stwierdzeniem).

„Z dumą obserwujemy jak popularne stały się kapsułki Ariel w ciągu ostatnich lat, szczególnie, że ¾ (74%) osób korzystających z kapsułek twierdzi, że nie wróciłyby do swojego starego detergentu. Cieszymy się, że z ulepszoną formułą możemy dotrzeć do większej liczby konsumentów i kontynuować naszą misję by czynić pranie łatwym, prostym i efektywnym” - mówi Mariola Mirek, manager ds. komunikacji w P&G.

NOWE KAPSUŁKI ARIEL 3w1 POD PRZECIERAJĄ SZLAK

NOWE kapsułki Ariel 3w1 POD posiadają ulepszoną powłokę, która sprawia, że składniki pozostają zamknięte w trzech unikalnych komorach i aktywują się dopiero w momencie rozpoczęcia prania, zapewniając maksymalną moc piorącą. Nowa powłoka została stworzona tak, by w całości rozpuszczała się już w 20°C.

Wystarczy wrzucić jedną kapsułkę Ariel do bębna pralki, POD prane ubrania, i obserwować jak technologia FibreSCIENCE robi swoje.

1. CZYSTOŚĆ:
Doskonałe usuwanie plam w 1. praniu.
Super skoncentrowany detergent zamknięty w kapsułce zapewnia doskonałe efekty nawet w przypadku trudnych plam i zabrudzeń.

2. OCHRONA: Innowacyjne składniki wspomagające pranie
Innowacyjne składniki głęboko czyszczą i chronią tkaninę przed ponownym osadzaniem się brudu, by zapobiegać szarzeniu białych i kolorowych tkanin.

3. BLASK:
Formuła nadająca blask Dzięki składnikom wzmacniającym efekt rozjaśniania nadaje tkaninom blask w każdym praniu.

4. Nowość: ULEPSZONA POWŁOKA
Nowa, ulepszona powłoka kapsułek szybko ulega całkowitemu rozpuszczeniu, dzięki czemu najsilniejsze składniki aktywne zamknięte w trzech unikalnych komorach kapsułek Ariel 3w1 POD szybciej łączą się podczas prania.

Według najnowszych trendów to różnorodność wzorów i kolorów jest teraz w modzie. Dzięki kapsułkom Ariel 3w1 POD nie musisz myśleć o paskach, czy kolorach na Twoich ubraniach. Po prostu użyj kapsułki – bez względu na kolor. Ariel 3w1 POD sprawia, że ubrania dłużej wyglądają jak nowe.

SPRAWDZONY I POLECANY
92% Polaków, którzy wypróbowali kapsułki Ariel 3w1 POD twierdzi, że to najlepsza metoda prania. ¾ ankietowanych konsumentów zgadza się, że „odkąd wypróbowali kapsułki Ariel 3w1 POD, nie wróciliby do swojego starego detergentu”.

Dołącz do nich! Już dziś wypróbuj kapsułki Ariel 3w1 POD i zrewolucjonizuj swoje pranie.

Kapsułki Ariel 3w1 POD są dostępne w 4 wariantach: Mountain Spring, Color, Lawendowa Świeżość i Touch of Lenor Fresh, w 5 wielkościach opakowań: 14, 22, 28, 36 i 80 kapsułek.

Rekomendowana cena detaliczna opakowań Ariel 3w1 POD:**
• 14 kapsułek – 19,99 zł
• 22 kapsułek – 29,99 zł
• 28 kapsułek – 39,99 zł
• 36 kapsułek – 49,99 zł
• 80 kapsułek – 109,99 zł

UWAGI:
Zawsze przechowuj kapsułki w miejscu niedostępnym dla dzieci, w dokładnie zamkniętym pudełku i wystarczająco wysoko, by uniknąć wypadków.
*Dane na temat konsumentów zebrano za pomocą ankiety internetowej przeprowadzonej na reprezentatywnej dla kraju próbie osób w wieku 18-64 lat na 6 rynkach (Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Rumunia, Hiszpania i Polska). W ramach próby pozyskano odpowiedzi 100 użytkowników kapsułek Ariel 3w1 POD na rynek (dane zdefiniowane przez respondentów, którzy najczęściej korzystali z kapsułek i marki produktów piorących Ariel). Badanie, na zlecenie Procter and Gamble Fabric Care dla marki Ariel, przeprowadziła firma Blendi w czerwcu 2017.
**Wszelkie decyzje dotyczące cen sprzedaży, asortymentu oraz ustawienia produktów na półkach podejmują sprzedawcy detaliczni wyłącznie według własnego uznania. P&G może jedynie rekomendować.

Kapsułki Ariel 3w1 POD

Rewolucja w szafie to nowe wyzwania dla Ciebie i Twojej pralki.

Ubrania, które nosimy, opuściły jednokolorowy świat tkanin z zeszłej epoki, by powitać wzory, pasy, ornamenty i kwiaty. Kolorowa garderoba oznacza nowe wyzwania, także w kwestii prania, które zmienią nasze nawyki. Zapewnienie, by ubrania długo wyglądały jak nowe, nigdy nie było tak trudne jak dziś.

Obecnie konsumenci nie czerpią przyjemności z prania. Są tak niezadowoleni, że nie zdają sobie nawet sprawy z tego, że istnieje prostsze rozwiązanie - innowacyjny produkt w najszybciej rozwijającej się kategorii. To właśnie on, ze względu na swoją wydajność i wygodę sprawia, że pranie jest przyjemniejsze.

Kapsułki Ariel 3w1 POD na nowo definiują proces prania

Kapsułki Ariel 3w1 POD to niesamowita wygoda oraz zaawansowana technologia zamknięta w rewolucyjnej, 3-komorowej kapsułce, która w prosty i przyjemny sposób zapewnia niezrównaną czystość ubrań.

Niemal wszyscy (94%) konsumenci, którzy wypróbowali kapsułki Ariel 3w1 POD twierdzą, że jest to najprostsza i najprzyjemniejsza metoda prania.

Kapsułki Ariel 3w1 POD - Każdy wrzuca POD pranie. A Ty?

• CZYSTOŚĆ:
Doskonałe usuwanie plam w 1. praniu.
Super skoncentrowany detergent zamknięty w kapsułce zapewnia doskonałe efekty nawet w przypadku trudnych plam i zabrudzeń.

• OCHRONA: Innowacyjne składniki wspomagające pranie
Innowacyjne składniki głęboko czyszczą i chronią tkaninę przed ponownym osadzaniem się brudu, by zapobiegać szarzeniu białych i kolorowych tkanin.

• BLASK: Formuła nadająca blask
Dzięki składnikom wzmacniającym efekt rozjaśniania nadaje tkaninom blask w każdym praniu.

• Nowość: ULEPSZONA POWŁOKA
Nowa, ulepszona powłoka kapsułek szybko ulega całkowitemu rozpuszczeniu, dzięki czemu najsilniejsze składniki aktywne zamknięte w trzech unikalnych komorach kapsułek Ariel 3w1 POD szybciej łączą się podczas prania.

Według najnowszych trendów to różnorodność wzorów i kolorów jest teraz w modzie. Dzięki kapsułkom Ariel 3w1 POD nie musisz myśleć o paskach, czy kolorach na Twoich ubraniach. Po prostu użyj kapsułki – bez względu na kolor. Ariel 3w1 POD sprawia, że ubrania dłużej wyglądają jak nowe.

NOWE Kapsułki Ariel 3w1 POD to pranie na zupełnie nowym poziomie. A Ty – czy wrzucasz ją POD pranie?

Zawsze przechowuj kapsułki poza zasięgiem dzieci, w dokładnie zamkniętym pudełku i wystarczająco wysoko, by uniknąć wypadków.

INFORMACJE O PRODUKCIE
Kapsułki Ariel 3w1 POD są dostępne w 4 wariantach: Mountain Spring, Color, Lawendowa Świeżość i Touch of Lenor, a także w 5 wariantach opakowań: 14, 22, 28, 36 i 80 kapsułek.

Rekomendowana cena detaliczna opakowań Ariel 3w1 POD:*
• 14 kapsułek – 19,99 zł
• 22 kapsułki – 29,99 zł
• 28 kapsułek – 39,99 zł
• 36 kapsułek – 49,99 zł
• 80 kapsułek – 109,99 zł

Dostępne od kwietnia 2018. w sklepach w Polsce (lub w sprzedaży detalicznej w Polsce)
Dozowanie: W przypadku standardowych pralek o średnim załadunku rekomendujemy 1 kapsułkę na pranie.

*Wszelkie decyzje dotyczące cen sprzedaży, asortymentu oraz ustawienia produktów na półkach podejmują sprzedawcy detaliczni wyłącznie według własnego uznania. P&G może jedynie rekomendować.

Ariel 3w1 POD aktywuja sie jeszcze szybciej